Takze tak, telefon, +421233329997
.

Rudolf Vaský v show Takže tak!

The Slovak truthseeker (hľadač pravdy)

Viac informácii na stránke Rudolfa Vaského


Paganini: Hovorí sa, že deti, blázni a filozofi hovoria pravdu. Preto deti bijú, bláznov zatvárajú a filozofov nechápu.

Keďže sám o sebe nerád veľa hovorím, preberám text o mne z iného zroja.Kto je Rudolf Vaský?

Rudolf Vaský odišiel do USA v roku 1969 keď mal 18 rokov. Po štyridsiatich rokoch v novembri roku 2009 si založil blog na HN a začal sa zviditeľňovať cez svoje písanie. Nikto o ňom nič presne nevie, nič súvisle čo tam presne robil, čím sa zaoberal, nič konkrétne okrem pár neoverených klebiet a ničím nepodložených fám.

Kto je Vaský nevieme, nikto z nás povedať,- ale čo Vaský chce spraviť, to z jeho písania vieme perfektne, a Vaský chce aby sa naše budúce generácie mali lepšie ako tá jeho. Ako jediný prišiel s uceleným konceptom pre revolúciu a čo ďalej po revolúcii.

Tretia cesta

Pri bližšom skúmaní nám neujde publikácia Tretia cesta, ktorá je síce malá do počtu strán, ale o to bohatšia na pravdu v celej svojej podobe.

Dovolím si citovať pána Rudolf Vaskeho:

  • "Otázka už nie je prečo tu vládne Fico - otázka je prečo tu ešte existuje tento zločinecký režim zavedený v roku 1989 ( ktorého Fico je len ďalší predstaviteľ ) !!!"
  • "... kedy už konečne priznáme že zamiešanie sa do štruktúr EÚ bola idioti-na a kriminálne šialenstvo ?"

Kedy konečne pochopíme že v roku 1998 som mal absolútnu pravdu keď som varoval že, pchanie sa do štruktúr EÚ je idioti-na a kriminálne šialenstvo ? pozrite sem :

Kedy už konečne priznáme že to čo sa po roku 1989 zaviedlo v Slovenskej ekonomike bol "experiment gone wrong" ? - experiment ktorý sa pokazil ?

Pokazený ekonomický experiment

Ekonomický experiment ktorý sa ukázal absolútne devastujú-ci pre Český a Slovenský Národ ?

Kedy už konečne priznáme že celý experiment po roku 1989 so Slovenskou ekonomikou totálne a absolútne zlyhal ?

Kedy konečne pochopíme že teraz ostáva jediné rozumné riešenie a to je : obnoviť Česko-Slovenskú Federáciu, vrátiť všetko späť a začať od znovu ?

Kedy konečne pochopíme že, dnes peniaze nie sú tovar, ale doklad o hodnote ?

Kedy už konečne pochopíme že neexistuje žiadna legitímna príčina zaťažovať úrokom tieto doklady o hodnote ?

Kedy už konečne pochopíme historickú nevyhnutnosť Česko-Slovenskej revolúcie a obnovenie Česko-Slovenskej Federácie?

Po revolúcii najprv vyhlásime celé obdobie po roku 1989 za obdobie bezprávia a vlády organizovaného zločinu a potom okamžite pod medzinárodne uznávanou právnou doktrínou "Doctrine of Odious Debt", urobíme "Debt Repudiation" , teda odmietneme všetky dlhy, ktoré tento režim nabral od roku 1989 a začneme od znova ako Nemecko po vojne ...začneme od znova, ako Nemci po vojne - BEZ ZAHRANIČNÝCH INVESTOROV !!

Presne ako tu hovorím

Viac o doktríne of Odious Debt (a Debt Repudiation) pozrite sem.

  • In international law, odious debt is a legal theory that holds that the national debt incurred by a regime for purposes that do not serve the best interests of the nation, should not be enforceable. Such debts are, thus, considered by this doctrine to be personal debts of the regime that incurred them and not debts of the state. In some respects, the concept is analogous to the invalidity of contracts signed under coercion.

Takže určite vám je jasné, že pán Vaský má v celku pravdu...tu by som chcel vložiť jeden príspevok s ktorým sa len možno stotožniť: "Slováci ani len netušia, aké majú šťastie, že Ste tu Vy. Ti čo Vám píšu negatívne komentáre nikdy neurobia pre občanov tohto štátu toľko, čo Ste zatiaľ urobili Vy a dokonca je možné, že aj pre občanov ďalších krajín, ktorí sa môžu poučiť z tohto čo hovoríte. Súhlasím s Vašimi riešeniami na túto doslova katastrofickú situáciu, ktorá sa týka celého sveta, nielen Slovenska. Páči sa mi Vaša odvaha a odhodlanie. Ak tento národ urobí revolúciu, bude to hlavne vďaka Vám.ĎAKUJEM Vám za to čo robíte !!!!!!"

Tieto riešenia si pán Rudolf Vaský "nevyblúznil" do rána, ale vychádza z historických koreňov, každého detailu riešení!!! "Zakázane" čítanie tretieho tisícročia!

Tento náš veľký Rodák a Génius pán Rudolf Vaský si zaslúži našu úctu....vypočujte si reláciu ...nie kvôli sebe, ale kvôli svojím deťom!!!!

Autor: Silvester Šipoš / Slobodný vysielač

Show Takže Tak! © 2015 • Rudolf Vaský & Martin Daňo