Takze tak, telefon, +421233329997
.

Roxorové tyče / cenník

Cenník spracovanej betonárskej ocele

Roxorové tyče

Za podporu portálu Takže tak! si môžete vybrať akýkoľvek predmet z našej ponuky.

Ako prvé ponúkame Roxorové (roksorové) tyče, resp. betonárske tyče upravené do dĺžky 50 (verzia č. 1) a 60cm (verzia č.2), obidve s váhou cca 1.2kg.

Tyče slúžia ako memento skorumpovaným politikom a upomienka dnešnej doby, keď čoraz viac občanov volá po spravodlivosti, ktorej sa však riadnou cestou nevedia domôcť. Roxorová tyč má hneď niekoľko významov: je lacná, dostupná, je základným stavebným prvkom každej stavby (v prenesenom význame aj spoločnosti) a dokáže nahnať politikom hrôzu a prinútiť ich, aby sa začali venovať občanom a nie len vlastnému obohacovaniu.

Tyč, ako upomienkový predmet, si môžete objednať cez tento formulár. Vypíšte o čo by ste mali záujem a svoju emailovú adresu.

Ak si cenu viete vypočítač sami, platbu poukážte na účet tu - alebo vás budeme s kalkuláciou kontaktovať emailom.

Aktualizácia: 9.11.2015 o 13h

Upozornenie: Objednávky tyčí nevybavujeme, ale svoj záujem pokojne napíšte. Tento segment je pozastavený z titulu legislatívnych otázok a bezpečnosti občanov. Vaše platby sú považované za podporu portálu GINN a Takže tak! Za poskytnutú podporu si budete môcť vybrať rôzne upomienkové predmety, ktoré doručíme v budúcnosti.

Ďakujeme, že podporujete GINN.

Ďalšie informácie:

Show Takže Tak! © 2015 • Rudolf Vaský & Martin Daňo